Spiralne Balansowanie Aury

Spiralne Balansowanie Aury jest metodą pracy z energią, której towarzyszy transformacja, oczyszczenie oraz ożywienie naszego ciała i pola energetycznego. Tak jak masaż jest przejawem troski o ciało fizyczne, tak ten rodzaj balansowania aury jest esencją troszczenia się o naszą energię i duszę.

 

Metoda ta jest oparta na spiralnej medytacji aktywującej 12 głównych czakramów oraz kilka mniejszych. Przed sesją klient określa intencję odnoszącą się do problemu, z którym chce pracować. Pracuję z aurą klienta, pomagam otworzyć, oczyścić i zrównoważyć strumień energii pomiędzy czakramami i polem energetycznym. Sesja zawsze odbywa się w obecności światła i przewodnictwa duchowego.

Kiedy wykonuję balansowanie aury, jednocześnie skupiając się na intencji, następuje transformacja energii blokujących stan, do którego dąży klient. Może on teraz w nowy sposób spojrzeć na problem lub zmienić nastawienie do problematycznej sytuacji. Balansowanie usuwa i transformuje bardzo głęboki opór i bloki, prowadząc do wewnętrznych wglądów i wyzdrowienia.

Spiralne Balansowanie Aury, metoda Nemi Nath z Australii, to proces ukierunkowany na pracę na poziomie duszy, skupia się na przyczynie problemu i świadomości tego, że sami tworzymy wszystkie zewnętrzne i wewnętrzne warunki życia.

Jest to sesja podobna nieco do Reiki  przy czym Reiki skupia się bardziej na symptomach a SBA na przyczynie – jest to duchowa terapia i jednocześnie transformacja.  Po sesji stajesz się innym człowiekiem  – w ciągu kilku najbliższych dni pojawiają się zmiany, czasem są  wyraźne, czasem zachodzą łagodnie na  subtelnym poziomie w ciągu najbliższych miesięcy.

Po 10 sesjach z praktykiem klient uczy się medytacji spiralnej która umożliwia mu samodzielną pracę z własną energią / nie upoważnia do pracy z innymi/.  

Praktykowanie medytacji spiralnej prowadzi do wewnętrznej integracji, ugruntowuje i ześrodkowuje, wzmacnia intuicję, umożliwia rozwój emocjonalny i duchowy poprzez samodzielną transformację energii, uczuć, zamiast nawykowego tłumienia, lub projekcji.

SBA daje możliwość pracy nad rozwojem osobowości – uczy odpowiedzialności za własne uczucia, daje możliwość transformowania niskich negatywnych  energii w energie o wyższych częstotliwościach, poprawia samopoczucie i wspomaga proces zdrowienia.

Pomocne w leczeniu depresji, nałogów, nerwicy lękowej, chorób serca, żołądka, alergii a także lżejszych chorób psychicznych. Nie zastępuje leczenia medycznego, wspomaga leczenie wszelkich chorób.

Balansowanie aury wprowadza klienta w łagodny stan, w którym ma miejsce głęboka transformacja, a nie gwałtowna ekspresja.

W wyniku balansowania pojawia się relaks i uczucie odprężenia. Można pracować zarówno z problemami fizycznymi, emocjonalnymi, mentalnymi i duchowymi. Zabiegowi może poddać się każdy, włączając w to dzieci ludzi starszych i chorych.

Istnieje możliwość wykonania zabiegu na odległość.

Sesje prowadzi

Danuta Falkowska  Drozd