Chodzenie po ogniu

Chodzenie po ogniu jest jedną z najszybszych i najskuteczniejszych technik transformacji lęku. To sięganie po własną wewnętrzną moc. Entuzjastyczne doświadczenie transformacji lęku w miłość.

Od tysięcy lat, lęk służył nam jako ważny mechanizm w walce o przetrwanie. Jeżeli nosimy w sobie stłumione lęki, to kontrolują nas one z poziomu podświadomego i negatywnie wpływają na naszą percepcję, decyzje i zachowania.

Jeżeli świadomy, lub nieświadomy lęk, jest obecny w naszym codziennym życiu, to traci ono na swej pełni, znaczeniu i jakości.

Ogień ma moc transformacji. Dzięki spotkaniu z mocą ognia możesz doświadczyć transformacji lęku w miłość, radość, moc i inspirację.

Wejście w ogień, to podróż w głąb siebie, wejście w wewnętrzną duchową przestrzeń. Uzdrowienie na wielu poziomach, także na fizycznym, ponieważ na stopach znajdują się receptory wszystkich organów wewnętrznych.

Rzuć wyzwanie lękowi. Zacznij panować nad swoim życiem.

Teraz właśnie masz okazję doświadczyć swojej mocy. To niezapomniane doświadczenie transformacji lęku w miłość, radość, moc i inspirację. Pozwól sobie wyjść poza ograniczające schematy.

Przejście przez ogień to potężny proces, kotwica łącząca Cię z wewnętrzną, duchową mocą i zdolnością czynienia tego, co dotychczas było dla Ciebie niemożliwe.

Chodzenie po ogniu może mieć duże znaczenie w przebudzeniu Duchowej Świadomości, otwiera Cię na doświadczenia wykraczające poza fizyczną rzeczywistość i logiczne wytłumaczenie. Wszystkie zwierzęta mają lęk przed ogniem, tylko człowiek potrafi ten lęk świadomie przekroczyć.

Malowanie mandali, medytacje, tańce duszy – pozwalają na odkrycie i przetransformowanie ograniczających wzorców. Specjalnie opracowane ćwiczenia umożliwiają uświadomienie oraz uwolnienie podświadomych lęków, prowadzą do poszerzenia świadomości, pozwalają na rozwinięcie twórczego potencjału.

Przejście przez ogień o temperaturze 500-800 stopni Celsjusza, jest fascynującym doświadczeniem, rozwijającym odwagę, zdecydowanie i pewność siebie.

Warsztat zakończony certyfikatem potwierdzającym to osiągnięcie.

ZAJRZYJ DO GALERII – ZOBACZ ZDJĘCIA Z CHODZENIA PO OGNIU

Ilość miejsc ograniczona.

Konieczne wcześniejsze zapisy i przedpłata na konto w wysokości 200 zł

TERAPIE NATURALNE ARIADNA

13 1320 1537 6487 3059 8000 0001

 

Prowadzący: Danuta Falkowska-Drozd – Terapie Naturalne ariaDNA

Zapraszam na kursy i szkolenia, Roczną Szkołę Regresingu®

Sesje indywidualne i zbiorowe: Rebirthingu, Reintegracji Oddechem, Regresingu, Holistyczny Balans Biopola.

Informacje i zapisy: tel. kom. 506 458 567