Sesje w wodzie

Przekraczanie lęków drogą do miłości

TRANSMUTACJA LĘKU w odwagę, miłość, radość i moc.

GDAŃSK U. Morenowa 26a KAMERALNE STUDIO JOGI

 ilość miejsc ograniczona – według kolejności zapisu.

Warsztat umożliwia uzdrowienie i zrównoważenie żeńskich energii w kobiecie i w mężczyźnie.

25 – 26 maj  2019  – sesja w morzu.

Świadome przekraczanie lęków uwalnia od lęku. Oddychanie w zimnej wodzie kontaktuje nas z miejscami w których ukrywamy lęki i stłumiony emocjonalny ból – umożliwia przemianę energii. Warsztat silnie transformujący i uzdrawiający.

Woda symbolizuje głęboki wewnętrzny spokój, płynność i elastyczność. Żywioł wody zawiera podstawową energię człowieka, siłę witalną, esencję życia. Woda ma związek z nerkami, pęcherzem moczowym oraz układem krwionośnym i limfatycznym.

Żywioł wody przenika wszystkie inne żywioły. Zdrowy żywioł wody jest podstawą zdrowia. Każde zaburzenie w obrębie Żywiołu wody, wpływa na pozostałe. Woda stanowi podstawę właściwego funkcjonowania, dla wszystkich żywiołów i organów.

Woda oczyszcza, przemienia i wszystko przyjmuje do siebie.

Ludzie o zdrowym Żywiole Wody mają silną wolę, są spokojni, rozważni, konsekwentni, odważni, bez lęku. Są zainteresowani tym co nowe, ciekawi życia. Zarówno kobiety jak i mężczyźni, mają silne libido i wybujałą seksualność, są zadowolenie z siebie i swojej płci, ze spokojem reagują na stres.

Woda  jest symbolem duszy, uczuć, emocji i energii. Bez wody nie byłoby życia. Pozostaje w ścisłej relacji z naszym ciałem eterycznym. Oddziałuje na krążenie energii, szczególnie na układ limfatyczny.

Ciało człowieka jest w 70 % z wody.

Woda jest symbolem podświadomości, głębi życia wewnętrznego.

 • Może nas oczyszczać, uwalniać z poczucia winy.
 • Jest symbolem płynności, płodności, rozwoju, zmian.
 • Może nas zalewać, możemy tonąc w powodzi emocji.
 • Emocje mogą nas ponosić, mogą dobrze nam służyć.
 • Możemy płynąć z życiem, albo płynąć pod prąd.
 • Możemy kierować się miłością albo lękiem.
 • Możemy działać  z łatwością albo z wysiłkiem.

Oddychanie w ciepłej wodzie,  wywołuje wspomnienia z narodzin i okresu prenatalnego.

Oddychanie w zimnej wodzie, kontaktuje z miejscami, gdzie ukrywamy, lęki i ból. Lęki manifestują się w ciele jako napięcie, sztywność, ból i trudności z oddychaniem.

Tężyczka to fizyczna manifestacja strachu w naszym ciele. Najczęściej pojawia się w rękach, nogach, szczękach, czasem jako ucisk w klatce piersiowej. Głęboki świadomy oddech, rozluźniony wydech i zaufanie do procesu uwalnia lęki i tężyczka znika.

Jeżeli często śnimy o wodzie, wskazuje to na dużą intuicję,wrażliwość, uczuciowość, na  dobry kontakt z podświadomością.

Kolorem żywiołu wody jest granatowy i czarny.

Główną emocją  żywiołu wody jest strach, drżenie, dygotanie. Drżenie pobudza żywioł ognia, pobudza Jang całego organizmu, pobudza nas do działania. Wprowadza napięcie, stan gotowości do walki, aktywuje korę nadnerczy do wydzielania  adrenaliny.

Krótkotrwały strach – służy nam. Długotrwały lęk, niszczy nas, niezależnie od tego czy jesteśmy go świadomi, czy nieświadomi.

Strach przychodzi niespodziewanie, z tyłu, przebiega dreszczem po plecach, sprawia, że włosy stają nam dęba a kolana miękną. Stopy stają się zimne, dłonie również.

Strach jest przeciwieństwem miłości – prowadzi do śmierci. Zarówno walka z lękiem jak i obrona przed nim wzmacniają lęk.

Strach kreuje to, czego nie chcemy,  czego się boimy: ból, choroby, stres, nieszczęścia. Miłość tworzy zdrowie, pokój, harmonię i to, czego pragniemy.

Mamy wpływ na to, czy kierujemy się miłością czy lękiem.Potrzebujemy tylko zdolności rozróżniania między autentyczną miłością a pozorami miłości wynikającymi ze strachu przed odpowiedzialnością i prawdziwą bezwarunkową miłością.

Świadome przekraczanie lęków daje wolność od lęku.

Zajęcia od godziny 11.00 do 18.00 w sobotę,

w niedzielę od 10.00 do 17.00

W programie:

 • Co kieruje Twoim życiem – Miłość czy strach? 
 • Odkrywanie i uwalnianie traumatycznych lęków.
 • Transmutacja lęków związanych z brakiem miłości, zimnem i śmiercią.
 • Medytacja, wewnętrzna przemiana na poziomie duszy.
 • Malowanie mandali.
 • Medytacja w ruchu. Taniec Duszy.
 • Sesja dynamicznego świadomego oddychania.
 • Sesja oddechowa w morzu.

Warsztat silnie transformujący. Uzdrawia relacje ze światem. Równoważy  i uzdrawia żeńskie energie w kobiecie i w mężczyźnie. Poszerza sferę komfortu, wpływa uzdrawiająco na związki, relacje z rodzicami i dziećmi, poprawia zdrowie fizyczne i emocjonalne, wzmacnia układ odpornościowy.

Łączy z radością i spontanicznością wewnętrznego dziecka. Wzmacnia poczucie bezpieczeństwa i odwagę bycia prawdziwie sobą. Uwalnia od lęku przed zimnem, brakiem miłości i opieki. Transformuje lęk przed lękiem.  Uwalnia od lęku przed śmiercią i życiem pełnią życia. Pozwala doświadczyć radości przemiany strachu w miłość i moc. Warsztat organizowany tylko 1 raz w roku w maju.

Ilość miejsc ograniczona.

Proszę zabierz śpiwór lub koc, oraz kostium kąpielowy i ręcznik.

Zapraszam,
Danuta Falkowska-Drozd

Tel : 506 458 567