Holistyczny Balans Biopola

Autorska metoda Danuty Falkowskiej Drozd. Kompilacja wielu technik uzdrawiania. Połączenie Spiralnego Balansowania Aury ze świadomym oddychaniem i chirurgią fantomową.

Jest zabiegiem oczyszczania, ładowania i równoważenia biopola, na poziomie eterycznym, emocjonalnym i duchowym. Transformuje głęboki opór, łagodnie usuwa bloki energetyczne, dociera do przyczyn problemów, prowadzi do uwolnienia i wyzdrowienia.

Holistyczny Balans Biopola jest skuteczny również tam, gdzie zawiodły inne formy pomocy.

Obejmuje graficzny zapis pracy 33 ośrodków energii. Pozwala  śledzić postępy w procesie zdrowienia i rozwoju duchowym.

Wiele osób z różnych stron świata, skorzystało z uzdrawiającej mocy zabiegu, odzyskując zdrowie i poprawę jakości życia.

Sesja podobna do Spiralnego Balansowania Aury,

wzbogacona świadomym oddychaniem, intuicyjnym prowadzeniem oraz możliwościami jakie daje chirurgia fantomowa. Zawsze odbywa się w obecności światła oraz  przewodnictwa duchowego.

Przed sesją klient określa intencję odnoszącą się do problemu, z którym chce pracować. Może to być problem ze zdrowiem, emocjami, związkami czy pracą zawodową.

Kiedy wykonuję balans biopola, jednocześnie skupiając się na intencji, następuje transformacja energii, blokujących stan, do którego dąży klient. Może teraz w nowy sposób spojrzeć na problem lub zmienić nastawienie do problematycznej sytuacji.

Zwiększony przepływ energii, w czasie zabiegu pozwala na uświadomienie blokad energetycznych i przypomnienie związanych z tym doświadczeń.  Powrót do przyczyny, dokonany w głębokim relaksie, powoduje zmianę emocjonalnego stosunku do pierwotnego zdarzenia. Powoduje to, zamianę w myśleniu, odczuwaniu oraz zachowaniu w podobnej sytuacji w przyszłości.

Balansowanie usuwa i transformuje, bardzo głęboki opór i bloki, prowadząc do wewnętrznych wglądów i wyzdrowienia. Zwykle jest to proces łagodny, przyjemny, relaksujący. Czasem po sesji HBB może pojawić się kryzys ozdrowieńczy – będący przejawem intensywnego zdrowienia, uwalniania blokad i transformacji negatywnych wzorców.

Po sesji stajesz się innym człowiekiem – w ciągu kilku najbliższych dni pojawiają się zmiany, czasem są mocne, wyraźne, czasem zachodzą łagodnie na  subtelnym poziomie w ciągu najbliższych miesięcy.

HBB, głęboki proces ukierunkowany na pracę na poziomie duszy, skupia się na przyczynie problemu i świadomości tego, że sami tworzymy wszystkie zewnętrzne i wewnętrzne warunki życia.

Biorąc odpowiedzialność za siebie, możemy uzdrowić swoje życie.

Holistyczny Balans Biopola jest dbaniem o własną energię i duszę.

Po 10 sesjach uczę medytacji spiralnej, która umożliwia dalszą samodzielną pracę z energią.

Balans biopola jest pomocny w pracy nad rozwojem osobistym.  Daje głębokie wglądy w treści podświadomości, umożliwiając ich transformację, uczy odpowiedzialności za własne uczucia, daje możliwość transformowania niskich negatywnych energii w energie o wyższych częstotliwościach, poprawia samopoczucie i wspomaga proces zdrowienia.

Pomocny w leczeniu chorób psychosomatycznych, depresji, nałogów, nerwicy lękowej, chorób serca, żołądka, alergii a także lżejszych chorób psychicznych. Nie zastępuje leczenia medycznego.

Jest to łagodny, pełen miłości i szacunku proces. W wyniku balansowania pojawia się głęboki relaks i uczucie odprężenia.

Zabiegowi może poddać się każdy, włączając w to dzieci, noworodki, ludzi starszych i chorych.  Można pracować z problemami fizycznymi, emocjonalnymi, mentalnymi i duchowymi.

Istnieje możliwość wykonania zabiegu na odległość.

Sesje prowadzi Danuta Falkowska  Drozd

Tel. 506 458 567